Minust

Saame tuttavaks! Mina olen Madli Raidvere

Madli Raidvere

Olen vabakutseline veebidisainer ja virtuaalne assistent. Alustasin kodulehtede tegemist aastal 2016, kui oli vaja teha koduleht enda ettevõttele.

Kodulehtede valmistamise maailma aga avastasin keskkoolis, kui informaatika tunnis oli ülesandeks teha hot.ee-sse üheleheküljeline koduleht täiesti nullist. Igale õpilasele jagati üks keemiline element, millele tegime kodulehe Dreamweaveri tarkvaraga (esimene kokkupuude koodikirjutamisega!).

Päris mitmed aastad hiljem, kui mul oli vaja enda ettevõttele koduleht teha, sattusin sellele teele uuesti. Tegin valmis esialgu lihtsa ja üsna algelise, mis, nagu hiljem selgus, ei sobinud minu lõppideega kohe üldse kokku. Natuke uurimist ja avastamist (sh Joomla!-ga), leidsin enda jaoks sobiva variandi – WordPressi.

2022. suvest õpin ka isikupõhist brändingut, kus peamisteks tööristadeks mõjuva brändi loomiseks kasutatakse arhetüüpe.

Oma lapsepõlveunistuste täitmine on põnev, kuid vanemaks saades võid avastada, et teiste unistuste võimaldamine on veelgi lõbusam.

– Randy Pausch –

2023. aasta alguses läbisin aga Sigrit Säga ja Liina Ostumaa (Assistendikool) “Koolitajale assistendiks” väljakutse ja selle jätkukoolituse “Koolitaja assistendi Meistriklass”. NB! See tunnistus siin on minu kujundatud!

Pärast selle edukat läbimist pakun alates 2023. aasta kevadest virtuaalse assistendi teenuseid.

Olen Liina Ostumaa algatatud Virtuaalassistentide Klubi liige.

Mulle meeldib õppida ja ennast arendada, erinevaid võimalusi, pluginaid ja kujundusi katsetada ning seda tehes võin ma tunde arvutis veeta.

Aitan Sul virtuaalse assistendina Sinu eesmärke täita ning tõelise isiksuse ja hinge brändikeelde ja kliente ligitõmbavaks koduleheks tõlkida.

Madli Raidvere

Elan looduskaunis Elvas ja kasvatan oma elukaaslasega 2,5a tütart.

Mulle meeldib vabal ajal (lausa iga päev) raamatuid lugeda, trenni teha, enesearenguga tegeleda, ja loomulikult ka ametialaselt ennast pidevalt edasi arendada.

Minu kireks on erinevate kujundustööde tegemine ja tekstitoimetus. Aga loomulikult meeldivad mulle ka erinevad arendavad (sh tehnilised) väljakutsed.

Mulle meeldib inimesi aidata ja nendega koostööd teha. Olen oma töös pühendunud ja täis uudishimu. Mida ei oska, selle teen endale selgeks.

Mulle meeldivad erinevad psühholoogiliste inimtüüpide klassifikatsioonid. Seega olen välja selgitanud, milline on minu tüüp järgmiste klassifikatsioonide järgi:

Arhetüübid: Looja ja Sõber

Human Design: Emotsionaalne Manifesteeriv Generaator

Myers-Briggs (MBTI): INFP-T (Mediator)